de_DEen_GBpl_PL

VIDEO

Naszą specjalnością są filmy reklamowe, spoty promocyjne lokalnej gastronomii, relacje z eventów oraz filmy z powietrza.

Dlaczego warto zainwestować w promocję video?

Nie ma co ukrywać, żyjemy w erze video.

Według ostatniego raportu HubSpot okazuje się, że przeciętny użytkownik social mediów poświęca aż 1,5 h dziennie na oglądanie treści video! Co więcej - aż 83% z nich dzieli się filmami ze swoimi znajomymi. A to prowadzi do zwiększenia popularności marki i w dalszych krokach - do wzrostu sprzedaży.

A które filmy sprzedają? Najbardziej te krótkie, dynamiczne i z klimatem. Uf, całe szczęście, że właśnie w takich się specjalizujemy. :)

Fog Hog? No jasne!

Tworzymy spoty reklamowe skutecznie kreujące pożądany wizerunek, przez co wpływamy na popularność danej marki. Realizowana przez nas produkcja filmowa stanowi najwyższej jakości rozwiązania. Nasze filmy i spoty reklamowe powstają w oparciu o wyśmienitą jakość (Full HD, 4K) oraz o starannie przemyślane scenariusze. Na wszystkich etapach pracy dbamy o estetykę i perfekcyjne wykonanie. Do każdej produkcji podchodzimy indywidualnie, kreatywnie i z pełnym zaangażowaniem.

Kompleksowo i zgodnie z trendami

Działamy od A do Z – od pomysłu aż po montaż. Korzystamy przy tym z nowoczesnych technologii: iMac, DJI Osmo, dron Inspire 1.

Najchętniej działamy w województwie pomorskim (Gdańsk, Gdynia, Sopot) i warmińsko-mazurskim (Olsztyn i okolice).

Wycena zależna od godzin/dni zdjęciowych, czasu trwania filmu, ilości poprawek, stworzenia koncepcji i scenariusza, dostosowania formatu, zastosowania drona, animacji oraz obecności lektora i aktorów.

Zobacz nasze portfolio: vimeo/foghog

Co możemy zrobić dla Ciebie? Porozmawiajmy!

Zgodnie z RODO zbieramy dane niezbędne do realizacji usługi. 

hello@foghog.pl
+48 783 466 078

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych